BROŻEK Eugeniusz

BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA

W zagrodzie

Technika:akryl, płótno
Wymiary:50 x 61 cm
60 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E. Brożek"
Opisany na blejtramie.