BROŻEK Eugeniusz

BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA

Amory

Technika:akryl, płótno
Wymiary:45 x 63,5 cm
55 x 73,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Brożek."
Opisany na blejtramie.