BROŻEK Eugeniusz

BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA

Kolędnicy

Technika:akryl, płótno
Wymiary:50 x 60 cm
59,5 x 69,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E. Brożek"
Opisany na odwrocie: "EUGENIUSZ BROŻEK KOLĘDNICY"