BROŻEK Eugeniusz

BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA

Sąd ostateczny

Technika:akryl, płótno
Wymiary:85 x 59 cm
94 x 69 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E. Brożek"