BROŻEK Eugeniusz

BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA

Brat Albert (1999)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:58 x 46 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "E. Brożek. 99r."
Opisany na blejtramie oraz na odwrocie płótna.