BUJAŃSKI Eugeniusz

BUJAŃSKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Hucuł z fajką

Technika:olej, tektura
Wymiary:57 x 43 cm
63,5 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany na odwrocie: "E. Bujański"