DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Łodzie na brzegu

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 60 cm
64,5 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "E Dzierzencki"