DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Kaplica na wybrzeżu

Technika:olej, płótno
Wymiary:48 x 67,5 cm
63,5 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E Dzierzencki"