DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Łodzie płynące do brzegu

Technika:olej, płótno
Wymiary:35,5 x 50,5 cm
44 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "EDzierzencki"