DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Łodzie na brzegu

Technika:olej, płótno
Wymiary:25,5 x 35 cm
30,5 x 40 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "EDzierzencki"