DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Łodzie przy brzegu

Technika:olej, płyta
Wymiary:35 x 50 cm
40,5 x 55 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E. Dzierzencki"
Opisany na odwrocie.
Przy krawędziach widoczne drobne ubytki malatury.