DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Morskie wybrzeże

Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 70 cm
58 x 77,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E. Dzierzencki"
Opisany na odwrocie.