DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Klif nad Bałtykiem

Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 50,3 cm
41 x 56 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "E. Dzierzencki"
Na odwrocie dedykacja autorska i metka artysty.
P.g. widoczny niewielki ślad po gwoździu.