DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Łodzie na plaży (1953)

Technika:olej, tektura
Wymiary:17,7 x 22 cm
27 x 31 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E Dzierzencki"
Opisany na odwrocie: "Z Gdyni wrzesień | 1953"