DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Nadmorska wioska

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
72 x 92 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "E Dzierzencki"