DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Statek na morzu

Technika:olej, karton
Wymiary:24 x 32,3 cm (w świetle passe-partout)
42 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "E Dzierzencki"