DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Rybak przy łodziach

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:35 x 50 cm
43,5 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "E Dzierzencki"