DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Łódź rybacka przy brzegu

Technika:olej, karton
Wymiary:23,3 x 31 cm (w świetle passe-partout)
37,5 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "E Dzierzencki"