GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Kompozycja - fiolet i zieleń (2008)

Technika:olej, płótno
Wymiary:116 x 80 cm
sygnowany l.d.: "E. Gerlach 08"
Na odwrocie autorski opis.