GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Dobosz (2001)

Technika:olej, płótno
Wymiary:109,5 x 69 cm
sygn. l.d.: „E Gerlach | 2001”
autorski opis na odwrocie