GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Kościół św. Wojciecha w Krakowie

Technika:olej, płyta
Wymiary:55,5 x 62,5 cm
66 x 73 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E Gerlach"