GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Taniec z wachlarzem (2010)

Technika:pastel, karton
Wymiary:66,7 x 46 cm (w świetle passe-partout)
85,5 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "E Gerlach | 2010"