GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Tancerka (2012) |
| Technika: | pastel, karton |
| Wymiary: | 70 x 27,5 cm 93,5 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "E Gerlach | 2012" Opisany p.d.: "Kraków | 14/III" Sygnowany i opisany na odwrocie. Na odwrocie pieczątka autorska Eugeniusza Gerlacha. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |