GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Bez tytułu (2002)

Technika:olej, płótno
Wymiary:90,5 x 42,5 cm
95,4 x 47,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "E. Gerlach 2002"