GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Pejzaż

Technika:olej, płyta
Wymiary:59,5 x 45,8 cm
Sygnowany l.d: "EGerlach"

W przypadku tej pozycji nie będzie doliczana opłata aukcyjna.