GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Wawel – Kurza Stopka

Technika:olej, płótno
Wymiary:85 x 50 cm
93,5 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "EGerlach"