GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Portret załzawiony (2013)

Technika:pastel, karton
Wymiary:59 x 39 cm (w świetle oprawy)
75 x 55 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "E Gerlach | 2013"
Opisany i sygnowany na odwrocie.
Na odwrocie autorska pieczątka artysty.
Widoczny ślad po przerwaniu papieru (p.g.).