GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Wawel jesienią

Technika:olej, płyta
Wymiary:70 x 49,5 cm
83 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "EGerlach"