GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Pejzaż z drzewami na tle gór

Technika:olej, płyta
Wymiary:65 x 50 cm
Sygnowany l.d.: "EGerlach"

W przypadku tej pozycji nie będzie doliczana opłata aukcyjna.