GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Katedra Wawelska w świetle zachodzącego słońca

Technika:olej, płyta
Wymiary:68 x 48 cm
Sygnowany l.d.: "EGerlach"