NIECZUJA-URBAŃSKI Eugeniusz

NIECZUJA-URBAŃSKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Słońce jesieni - kobieta z mandoliną (1918)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 75 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "E. Nieczuja-Urbański | 1918"
Widoczne zabrudzenie malatury oraz pojedyncze ubytki farby przy dolnej krawędzi obrazu.