TUKAN-WOLSKI Eugeniusz

TUKAN-WOLSKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Żaglowiec

Technika:akryl, olej, tektura
Wymiary:56 x 48 cm
66,5 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "tukan | 0-12"