TUKAN-WOLSKI Eugeniusz

TUKAN-WOLSKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Pejzaż z sadzawką (lata 70.)

Technika:olej, płyta
Wymiary:23,5 x 27 cm
32,5 x 36,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "tukan - (E. Wolski)"
Na odwrocie dedykacja autorska z 1976 roku.