TUKAN-WOLSKI Eugeniusz

TUKAN-WOLSKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Pejzaż z zabudowaniami

Technika:olej, płyta
Wymiary:56 x 67 cm
66,5 x 77,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "tukan"
Opisany p.d.: "10"