PELLO Ewa

PELLO Ewa BIOGRAFIA

Martwa natura z kwiatem flamingów (2000)

Technika:pastel, papier
Wymiary:63 x 49 cm (w świetle passe-partout)
89 x 74 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "2000 | EWA | PELLO"