PĘKSOWA Ewelina

PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA

Na zbójnickim chodniku (1970)

Technika:obraz na szkle
Wymiary:39,5 x 30,7 cm
46,2 x 37,3 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: “EPęksowa | 1970”