PĘKSOWA Ewelina

PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA

Krzyże Stoczniowe (1980)

Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:58,7 x 48,7 cm (w świetle oprawy)
67 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "EPęksowa | 1980"
Opisany na odwrocie: "Ewelina Pęksowa | Zakopane", "Krzyże Stoczniowe"