PĘKSOWA Ewelina

PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA

Ostatnia Wieczerza (1985)

Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:58,5 x 49 cm (w świetle oprawy)
67 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Ewelina | Pęksowa | 1985"
Opisany na odwrocie: "Ewelina Pęksowa | Zakopane"