FRANIĆ Feliks

FRANIĆ Feliks BIOGRAFIA

Przeprawa przez rzekę (wg Wojciecha Kossaka) (1891)

Technika:olej, płótno
Wymiary:83,5 x 57 cm
Sygnowany i opisany p.d.: "Według Wojciecha Kossaka malował FFranić 1891"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lokalne spękania malatury.
Pojedyncze ubytki farby, m.in. p.d. oraz śr.d. (tu o długości ok. 1 cm).
Ubytek malatury oraz przerwanie płótna o długości ok. 1,5 cm w środkowej części obrazu.