FRANIĆ Feliks BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przeprawa przez rzekę (wg Wojciecha Kossaka) (1891) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 83,5 x 57 cm |
| Sygnowany i opisany p.d.: "Według Wojciecha Kossaka malował FFranić 1891" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lokalne spękania malatury. Pojedyncze ubytki farby, m.in. p.d. oraz śr.d. (tu o długości ok. 1 cm). Ubytek malatury oraz przerwanie płótna o długości ok. 1,5 cm w środkowej części obrazu. | |