LACHOWICZ Feliks

LACHOWICZ Feliks BIOGRAFIA

Bóg dał, Bóg wziął - epizod z zesłania (1919)

Technika:akwarela, pastel, papier
Wymiary:23,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
40 x 34,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "FLachowicz | 1919"