LIS Feliks
Feliks Lis - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Feliksa Lisa. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Chatka przy skałach w Ojcowie |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 54,5 x 46 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "F Lis" Opisany na odwrocie: "CHATKA | PRZY SKAŁACH | W OJCOWIE. | - Feliks Lis | KRAKÓW" Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |
FELIKS LIS
Feliks Lis urodził się w 1919 roku, nie jest znana data jego śmierci. Był krakowskim artystą-malarzem specjalizującym się w tematyce pejzażowej oraz rodzajowej.
Obrazy Feliksa Lisa znajdują się w zbiorach prywatnych, ale także w kolekcji Muzeum Krakowa.
Przyjmujemy obrazy Feliksa Lisa na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Feliksa Lisa.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Feliksa Lisa, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Feliksa Lisa w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].