LIS Feliks

Feliks Lis - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Feliksa Lisa. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

LIS Feliks
LIS FeliksLIS Feliks
Tytuł:Chatka przy skałach w Ojcowie
Technika:olej, płótno
Wymiary:54,5 x 46 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "F Lis"
Opisany na odwrocie: "CHATKA | PRZY SKAŁACH | W OJCOWIE. | - Feliks Lis | KRAKÓW"

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]

FELIKS LIS

Feliks Lis urodził się w 1919 roku, nie jest znana data jego śmierci. Był krakowskim artystą-malarzem specjalizującym się w tematyce pejzażowej oraz rodzajowej.

Obrazy Feliksa Lisa znajdują się w zbiorach prywatnych, ale także w kolekcji Muzeum Krakowa.

Przyjmujemy obrazy Feliksa Lisa na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Feliksa Lisa
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Feliksa Lisazapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Feliksa Lisa w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].