SYPNIEWSKI Feliks

SYPNIEWSKI Feliks BIOGRAFIA

August III Sas

Technika:akwarela, papier
Wymiary:25 x 23 cm
28,5 x 25,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.śr.: "F.S."
Opisany p.g.: "August | III"
Na odwrocie dwa ołówkowe szkice dwóch postaci.
Opisany na odwrocie obcą ręką: "autentyczny szkic Feliksa Sypniewskiego | w. m. warszawskim [?] | St. Fabijański"