SZEWCZYK Feliks BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Oddział konny Wojska Polskiego w terenie (1920) |
| Technika: | olej płótno |
| Wymiary: | 60,5 x 83,5 cm 63,5 x 87 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "F. Szewczyk 5/1920" Widoczne zabrudzenie oraz pojedyncze ubytki i spękania malatury. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |