SZEWCZYK Feliks

SZEWCZYK Feliks BIOGRAFIA

Oddział konny Wojska Polskiego w terenie (1920)

Technika:olej płótno
Wymiary:60,5 x 83,5 cm
63,5 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "F. Szewczyk 5/1920"
Widoczne zabrudzenie oraz pojedyncze ubytki i spękania malatury.