FOGTT Andrzej

FOGTT Andrzej BIOGRAFIA

Autoportret z cyklu "Fogtt o Witkacym" (2019)

Technika:akryl, pastel, tektura
Wymiary:69 x 49 cm
72 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Fogtt 19"
Opisany ołówkiem p.d.: "autoportret"