FOGTT Andrzej BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret z cyklu "Fogtt o Witkacym" (2019) |
| Technika: | akryl, pastel, tektura |
| Wymiary: | 69 x 49 cm 72 x 52 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Fogtt 19" Opisany ołówkiem p.d.: "autoportret" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |