DANISZEWSKI Franciszek

DANISZEWSKI Franciszek BIOGRAFIA

Nauka chodzenia - rodzina artysty w atelier (1890)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80,5 x 121 cm
116 x 157 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "J. F. Daniszewski | w Krakowie | 1890"
Lokalnie widoczne drobne ubytki malatury oraz niewielkie uszkodzenie płótna śr.g. (w partii włosów Bachusa na gobelinie).