JAŹWIECKI Franciszek

JAŹWIECKI Franciszek BIOGRAFIA

Cerkiew

Technika:olej, tektura
Wymiary:21,5 x 18,5 cm (w świetle passe-partout)
44 x 41 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "JAŹWIECKI"