KMITA Franciszek

KMITA Franciszek BIOGRAFIA

Kuźnica na Helu (1971)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 70 cm
Sygnowany p.d.: "Kmita"
Opisany na odwrocie: "KUŹNICA HEL | 60 x 73 | F. Kmita | 1971"