MAŚLUSZCZAK Franciszek

MAŚLUSZCZAK Franciszek BIOGRAFIA

Latawiec (1999)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:45,3 x 30,2 cm
67,5 x 50,5 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.g.: „Latawiec”, p.g.: Franciszek Maśluszczak | 1999”