MAŚLUSZCZAK Franciszek

MAŚLUSZCZAK Franciszek BIOGRAFIA

Las w Buku (1977)

Technika:akryl, płyta
Wymiary:60 x 49 cm
66,5 x 56 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Franciszek Maśluszczak 1997"
Sygnowany, datowany i opisany na odwrocie.