MAŚLUSZCZAK Franciszek

MAŚLUSZCZAK Franciszek BIOGRAFIA

Patrząca (1994)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:24 x 18,5 cm
38 x 32 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "F.M. 1994."
Opisany na odwrocie: "PATRZĄCA | 1994."
Opisany na blejtramie: "Franciszek | Maśluszczak | ACRYLIC | 24 x 18 cm"